Mūsu zīmoli Baltijā

/Global/scaled/2551x1110x0x902x1000x435/Local-EMEA%20Sites-all-brands-image.jpg

ASSA ABLOY produkcijas piedāvājumā ir piedomāts pie pilna spektra durvju atvēršanas risinājumiem un slēdzenēm un drošības produktiem ir augsta kvalitāte. Nepārtraukta inovatīvu produktu izstrādāšana un piegādāšana tirgū ir viens no galvenajiem izaugsmes veicinātājiem. Tādējādi, veiksmīga produktu attīstība ir vitāli svarīgaGrupas izaugsmei.

ASSA izstrādā durvju slēdzenes un integrējamas drošības sistēmas. ASSA ir Zviedrijas vadošais slēdzeņu un drošības sistēmu piegādātājs gan profesionāliem klientiem, gan vienkāršam pircējam.

Abloy Oy ir viens no vadošajiem slēdzeņu, slēgšanas sistēmu un arhitektūras konstrukciju ražotājiem un pasaules vadošais produktu attīstītājs elektromehānisko slēgšanas tehnoloģiju jomā.

1973.gadā izveidotais Mul-T-Lock ir pasaules līderis Augstas klases drošības produktu izstrādāšanā, ražošanā un mārketingā institucionālām, komerciālām, industriālām un dzīvojamām ēkām.

FAB ir Čehijas uzņēmums, kas izveidots 1911.gadā, un šobrīd ražo durvju konstrukciju produktus, kā piemēram, cilindrus, mortise (aizkritņu, aizbīdņu) slēdzenes, atsperu eņģes, durvju aprīkojumu un citus. 1997.gadā uzņēmums FAB kļuva par Assa Abloy globālās grupas dalībnieku.

effeff, kas radies 1936.gadā kā precīzās inženierijas un elektroinženierijas darbnīca, pateicoties konsekventai ražošanas politikai, ir attīstījies par globālā tirgus līderi elektromehānisko slēgšanas ierīču tehnoloģijās.

ASSA ABLOY Hospitality (formerly VingCard Elsafe) ir pasaules vadošais viesnīcu drošības sistēmu tehnoloģiju ražotājs, kura produkcija tiek izmantota vairāk kā 42,000 īpašumos visā pasaulē un šobrīd aizsargā vairāk kā 7 miljonus viesnīcas istabu. ASSA ABLOY Hospitality piedāvā neskaitāmus elektroniskās slēgšanas sistēmas risinājumus, ieskaitot tradicionālo magnētisko lenti un viedkaršu sistēmas, kas ir pilnībā integrējamas PMS interfeisa programmatūras risinājumos ar pakalpojumu un atbalsta sistēmu visā pasaulē.

TESA ir Spānijas vadošais slēgšanas sistēmu un pieejas kontroles tehnoloģiju ražotājs un piegādātājs dzīvojamām un industriālā ēkām. TESA ir plašs produkcijas piedāvājums, ieskaitot avārijas izejas, cilindrus, drošības slēdzenes, rokturus, durvju aizvērējus, pieejas kontroles risinājumus ar elektroniskajiem cilindriem, elektromehāniskos un elektromagnētiskos risinājumus, kā arī armētās durvis.

Yale Lock tradīcijas aizsākās ap 1940.gadu, kad Linus Yale Seniors atvēra slēdzeņu veikalu, kas specializējās dārgu, ar rokām darinātu, banku slēdzeņu izgatavošanā. Linus Yale Juniors izveidoja Monitor Bank Lock, iezīmējot pārēju no atslēgām uz digitālām kombinācijām banku sektorā.

NEMEF mērķis ir izveidot uzņēmumu par augstas efektivitātes Eiropas vadošo ražotāju un izplatītāju inovatīvo durvju slēdzeņu, būvkonstrukciju un elektro/mehānisko produktu jomā, koncentrējoties uz drošību, drošumu, ērtībām un dizainu.

Ruko ir Dānijas tirgus līderis slēdzeņu un slēgšanas sistēmu jomā. Vairāk kā 75 gadus Ruko ir vadošais slēdzeņu un atslēgu piegādātājs Dānijā. Balstoties uz šo pozīciju, mēs esam attīstījuši un paplašinājuši savu tirgus daļu un produktu klāstu.

Valli & Valli, vadošais Itālijas dizaina rokturu ražotājs, piedāvā labāko durvju rokturu un piederumu kolekciju. Valli & Valli un Fusital kolekcijas ir unikālas. Katrs rokturis, no mūsdienīga līdz klasiskam, ir rūpīgi izstrādāts, lai perfekti atbilstu jūsu telpai.