Par ASSA ABLOY Grupu

/Global/scaled/3872x1685x0x908x1000x435/Local-EMEA%20Sites-globe-focused-on-asia.jpg

ASSA ABLOY tika izveidota 1994.gadā, apvienojot ASSA Zviedrijā un Abloy Somijā. Kopš tā brīža ASSA ABLOY no reģionāla uzņēmuma ir izaugusi par starptautisku grupu ar aptuveni 44,000 darbiniekiem un ikgadējiem ieņēmumiem virs 57 miljardiem SEK.

ASSA ABLOY strādā stabilos un augošos tirgos visā pasaulē un ir tirgus līderis daudzviet Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Strauji augošajā drošības segmentā Grupa ir nostabilizējusi savas pozīcijas tādās jomās, kā pieejas kontrole, identifikācijas tehnoloģijas, ieejas durvju automātika un viesnīcu drošība. 

ASSA ABLOY Grupa ir iedalāma 3 reģionālajās un 2 globālajās grupās:

Globālās Tehnoloģijas | Globālās Tehnoloģijas ir pasaulē vadošais elektronisko drošības risinājumu piegādātājs. Daži no Globālās Tehnoloģijas industrijas vadošajiem zīmoliem ir arī HID un ASSA ABLOY Hospitality.
Amerika | Amerikas grupa ražo un tirgo mehāniskās un elektromehāniskās slēdzenes, cilindrus, drošības durvis un durvju rāmjus. Daži no Amerikas industrijas vadošajiem zīmoliem ir Corbin Russswin, Curries, Medeco, Sargent un Yale.
EMEA | EMEA grupa ražo un tirgo mehāniskās un elektromehāniskās un elektroniskās slēdzenes, cilindrus, drošības durvis un piederumus. Pateicoties Grupas zīmolu atpazīstamībai, mūsu piedāvājums ir pielāgots vietējā tirgus standartiem un drošības prasībām. EMEA ietilpst tādi uzticami industrijas pārstāvji, kā ABLOY, Yale, Mul-T-Lock, TESA, IKON un ASSA. (papildiniet ar spēcīgiem vietējiem zīmoliem).
Āzijas un Klusā okeāna reģions | Āzijas un Klusā okeāna reģiona grupa ražo un tirgo mehāniskās un elektromehāniskās slēdzenes, digitālās durvju slēdzenes, augstas drošības klases durvis un durvju konstrukcijas. Daži no APAC industrijas vadošajiem zīmoliem ir Guli, Pan Pan, King, Lockwood un Yale.
Ieejas Sistēmas | Ieejas Sistēmu grupa ir globālais līderis ieejas automātikas produktu, to sastāvdaļu un pakalpojumu jomā. Pie Ieejas Sistēmas industrijas vadošajiem zīmoliem var pieskaitīt Besam, Crawford, Megadoor un Albany.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par ASSA ABLOY Group, lūdzu, apmeklējiet www.assaabloy.com